Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hoši z přípravky měli „víkendový dvojtrip“

31.01.2018 | Trenéři přípravek

Nejmenší dvě kategorie frýdlantských hokejových nadějí ročníku 2009 a 2010 + 2011 čekal po předlouhé turnajové pauze, způsobené plnou vytížeností domácí arény na začátku ledna, o víkendu 27. - 28. ledna turnajový nášup v podobě venkovního turnaje v Jablonci a nedělního turnaje v domácím prostředí. 

Turnaj Jablonec 27.1.

Mladší přípravka (ročník 2010/2011) sehrála první zápas proti domácímu soupeři v maximálním tempu, kdy se prosazovala obě mužstva do velkých šancí, a výsledek se přeléval z jedné strany na druhou. Těsná výhra frýdlantských borců o 2 góly je toho důkazem.  
Bez pauzy jsme nastoupily do druhého zápasu proti letos výborně hrajícímu soupeři z České Lípy. První třetinu a druhou třetinu jsme drželi ještě krok na nastolené vysoké tempo. Ve třetí třetině už frýdlantští nestačili tempu soupeře, a ten toho dokázal náležitě využít ve svůj prospěch.

Starší přípravka (ročník 2009) to měla přesně naopak. Na jablonecké junáky nestačila a doslala celkem slušnou lekci v produktivitě. Ale ani prohra rozdílem „o parník“ je nesrazila k zemi, a do druhého zápasu proti České Lípě šli borci se vztyčenou hlavou. Výsledkem byla výrazná výhra nad tradičním soupeřem.

Turnaj Frýdlant 28.1.

Hned další den a po krátké regeneraci se hned v neděli sešla „frýdlantská repre“ na domácím turnaji proti soupeřům z Varnsdorfu a Bílím Tygrům.
Před domácím publikem se všichni hráči chtěli vytáhnout, protože ochozy praskali ve švech  u obou hracích ploch a kdo nepřišel tak toho může jen litovat.

Nejmladší přípravka zvládla oba zápasy vítězně, ve výborném tempu a hlavně bez zbytečných chyb. Pochvalu si zaslouží celý tým, který svou bojovností, chutí do hry a neúnavným bruslením dělal radost nejen trenérůmJ

Ani na starší přípravce nebyl znát těžký sobotní turnaj, který ubral hodně sil. Hráči si poradili s oběma soupeři, brankáři dodali jistotu a celkovým výsledkem jsou dvě skvělé výhry nad těžkými soupeři.

Soupiska 2010+2011: Gólmani: Trojan a Janda, hráči: Závěta, Podhorský, Matějka, Křelina, Koťátková, Sekel, Froněk, Šturm, Kestner, Sršeň Tom, Sršeň Miki, Pavlík, Fůska

Soupiska 2009: Gólmani Cifra, Mauer a Novák, hráči: Novák Dominik a Mára, Čeněk, Piněvský, Hájek, Lilko, Rutkovski, Tůma a Zrůst.

Děkujeme všem fanouškům za neskutečnou podporu, která dodala na atraktivitě celého turnaje. Musíme pochválit i fanoušky soupeřů a vyzdvihnout zejména bubeníka Bílích Tygrů, který odvedl fantastickou práciJ.

Sportu zdar a frýdlantskému hokeji zvlášť.

Přijďte nás podpořit hned na další domácí turnaj v sobotu 3.2. od 9.00.

Trenéři mladší a starší přípravky J 
Aktuální články
Zelenkovi v patách 2018

A máme tu 18. ročník legendárního cyklovýletu a to v sobotu 28.4.2018. Trasy podle kategorií budou upřesněny na místě.Sraz účastníků v...

 
Dorostenecké týmy mají za sebou náročnou soutěž

Po dlouhých letech se naše dorostenecká družstva zúčastnila regionální ligy, kde poměřily síly s opravdu vyspělými soupeři a...

 
Žákovská družstva prožila úspěšnou sezónu

Oba žákovské týmy (mladší žáci a starší žáci) měly na začátku sezóny před sebou velice náročný program. Jako každý rok je...

 
Karneval na ledě
 
Žákovské týmy hostili HC Mountfield Hradec Králové
 
Další náročný víkend žákovských týmů
 
V posledním utkání sezóny jsme bez opor neuspěli
 
Výsledky víkendových utkání žáků
 
Slavoj poražen
 
Týden hokeje ve Frýdlantu
 
Výsledky
Muži | Neděle 11.02.2018
HC TS Varnsdorf - HC Frýdlant
5:0 (3:0,1:0,1:0)
 
Starší dorost | Neděle 25.03.2018
HC Frýdlant - HC Nová Paka/Jičín
3:2 ()
 
Mladší dorost | Neděle 25.03.2018
HC Frýdlant - HC Berounští Medvědi
4:6 ()
 
Starší žáci | Sobota 17.03.2018, 12:00
HC Frýdlant - HCM Jaroměř
6:3 ()
 
Mladší žáci | Sobota 17.03.2018, 10:00
HC Frýdlant - HCM Jaroměř
0:9 ()
 
 
HC Frýdlant - kontakt: jech@hcfrydlant.org RSS